سوالات کنکور

سوالات کنکور زبان ۱۴۰۰به همراه پاسخنامه + دانلود pdf

سلام بچه ها. امروز در خدمت شما هستیم با ادامه سری مقالات دانلود سوالات کنکور از وبسایت آموزشی درس جت و امروز قراره به سراغ کنکور ۱۴۰۰ رشته زبان بریم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

سوالات کنکور زبان ۱۴۰۰

در این پست دفترچه سوالات عمومی و اختصاصی کنکور زبان ۱۴۰۰همراه با پاسخنامه کلیدی جهت دانلود قرار گرفته است.

دانلود سوالات کنکور زبان ۱۴۰۰ همراه با کلید اولیه

در این پست به صورت ویژه به سولات کنکور زبان ۱۴۰۰ می پردازیم .دفترچه عمومی و همچنین دفترچه اختصاصی کنکور زبان ۱۴۰۰ به همراه کلید اولیه  جهت دانلود برای شما عزیزان قرار داده شده است. در این پست دفترچه سوالات و پاسخنامه عمومی و اختصاصی برای داوطلبان  آورده شده است.

بر اساس دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۰ هر گروه آزمایشی امتحانی شامل یک دفترچه سوالات عمومی و یک دفترچه سوالات اختصاصی می باشد. دفترچه سوالات عمومی کنکور زبان شامل دروس ادبيات فارسی با ضریب ۴، زبان عربی با ضریب ۲، فرهنگ و معارف اسلامی با ضریب ۳ و زبان خارجی با ضریب ۲، دفترچه دوم شامل سوالات زبان تخصصی می باشد که ضریب آن در زیرگروه های مختلف متفاوت است.

داوطلبان در صورت کسب آمادگی لازم جهت پاسخگویی به سوالات کنکور زبان به راحتی می توانند به سوالات عمومی و اختصاصی کنکور زبان ۱۴۰۰ پاسخ دهند. تعداد سوالات و مدت زمان پاسخگویی به هر درس در صفحه اول دفترچه سوالات درج شده است. در ادامه لینک دانلود دفترچه سوالات کنکور زبان ۱۴۰۰ را برای داوطلبان کنکور زبان قرار داده شده است.

دانلود سوالات عمومی کنکور زبان ۱۴۰۰ 

download icon - darsjet

دانلود سوالات اختصاصی کنکور زبان ۱۴۰۰ 

download icon - darsjet

 دانلود کلید سوالات کنکور زبان ۱۴۰۰

download icon - darsjet

در ادامه به بررسی هر یک از دروس در کنکور زبان ۱۴۰۰ میپردازیم:

ادبیات فارسی کنکور زبان ۱۴۰۰

زبان و ادبیات فارسی با ضریب چهار بالاترین ضریب را در میان سوالات عمومی کنکور سراسری دارد. از این رو می‌توان گفت ادبیات اثرگذارترین درس در دفترچه سوالات عمومی کنکور است. در کنکور سراسری ۱۴۰۰ همچون سال‌های گذشته ۲۵ سوال از ۱۰۰ سوال دروس عمومی مربوط به ادبیات است و مدت زمان تقریبی پاسخگویی بدین سوالات بنا  بر آنچه که روی دفترچه سوالات آمده ۱۸ دقیقه است.  در ادامه می توانید نموداری را مشاهده کنید که میزان دشواری سوالات ادبیات کنکور زبان ۱۴۰۰  را از دید داوطلبان نشان می‌دهد.

دانلود سوالات کنکور هنر 1401 به همراه پاسخنامه
مطالعه

دشواری ادبیات زبان 1400

 

عربی کنکور زبان ۱۴۰۰

نتایج نظرسنجی از دواطلبین کنکور زبان ۱۴۰۰ در خصوص سطح سوالات عربی در کنکور زبان را می توانید به صورت نمودار مشاهده کنید.

دشواری عربی زبان 1400

فرهنگ و معارف اسلامی کنکور زبان ۱۴۰۰

پس از بررسی دروس قبل نوبت به بررسی دینی کنکور زبان ۱۴۰۰ می‌رسد. دینی سومین درس در دفترچه سوالات عمومی کنکور زبان ۱۴۰۰ است که ۲۵ سوال از ۱۰۰ سوال عمومی بدان اختصاص دارد و مطابق با آنچه که بر روی دفترچه ذکر شده مدت زمان تقریبی پاسخگویی به سوالات آن ۱۷ دقیقه میباشد. معارف پس ادبیات در بین درس عمومی بیشترین ضریب یعنی ضریب ۳ را داراست. در ادامه نمودار نظرسنجی در خصوص سطح سوالات دینی کنکور زبان ۱۴۰۰ را می‌بینید.

دشواری معارف زبان 1400

زبان تخصصی کنکور زبان ۱۴۰۰

زبان تخصصی کنکور زبان ۱۴۰۰ شامل ۷۰ سوال است که داوطلبان باید در مدت ۱۰۵ دقیقه به سوالات آن پاسخ دهند. سوالات زبان تخصصی در پنج بخش گرامر، واژگان، ساختار جمله، توابع زبانی و بخش reading مطرح می‌شوند.  در ادامه می‌توانید نتایج نظرسنجی از دواطبان کنکور زبان ۱۴۰۰ را در خصوص سطح سوالات زبان اختصاصی کنکور زبان ۱۴۰۰ را مشاهده کنید.

 

دشواری زبان تخصصی کنکور زبان 1400

 

خب ممنون از اینکه تا اینجا با ما همراه بودید در ادامه لینک بخش سوالات کنکور رو گذاشتیم که دانلود کنید و  با حل سوالات کنکور با نحوه طرح سوالات  و  دیدگاه طراح سوالات آشنا بشید و با تسلط هر چه بیشتر سر کنکور حاضر بشید

به امید موفقیت همه شما – مجموعه درس جت

کنکور هنر ۱۴۰۰
کنکور ریاضی ۱۴۰۰
کنکور زبان ۹۸
کنکور زبان ۹۹
کنکور زبان ۱۴۰۱
کنکور تجربی ۱۴۰۰
کنکور انسانی ۱۴۰۰

تیم تولید محتوای درس جت

وبسایت درس جت از به روزترین وبسایت ها و مراجع درسی قبل از دانشگاه میباشد که کار خود را از بهمن ماه سال 1400 آغاز کرد و هدف ما از تاسیس وبسایت درس جت این است که هر آنچه که یک دانش آموز کنکوری به آن نیاز دارد دارد را در این سایت به صورت کامل و با بهترین کیفیت فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا