سوالات کنکور

دانلود سوالات کنکور تجربی 1401 + پاسخنامه

سلام. امروز در خدمت شما هستیم با ادامه سری مقالات دانلود سوالات کنکور از وبسایت آموزشی درس جت و امروز قراره به سراغ کنکور تجربی 1401 بریم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

در این پست به صورت ویژه به سولات کنکور تجربی 1401 می پردازیم .دفترچه عمومی و همچنین دفترچه اختصاصی کنکور تجربی 1401 به همراه کلید اولیه  جهت دانلود برای شما عزیزان قرار داده شده است. در این پست دفترچه سوالات و پاسخنامه عمومی و اختصاصی برای داوطلبان آورده شده است.

داوطلبان کنکور تجربی پس از برگزاری آزمون در انتظار انتشار سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری تجربی خود هستند . سوالات و پاسخنامه کلیدی کنکور تجربی چند روز بعد از برگزاری کنکور در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org منتشر می شود و از این طریق امکان محاسبه درصد دروس و شانس قبولی را در اختیار داوطلبان تجربی قرار می دهد .

 

دانلود دفترچه سوالات عمومی و اختصاصی کنکور تجربی 1401

در کنکور 1401 بیشترین تعداد داوطلبان برای گروه تجربی بود. در کنکور تجربی 1401 ،  تعداد 574 هزار و 751 داوطلب در کنکور تجربی ۱۴۰۱  از طریق سایت سنجش در کنکور ثبت نام کرده اند. به نظر می رسد تعداد شرکت کنندگان در کنکور تجربی 1401 نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده است.. داوطلبان گروه آزمایشی تجربی در زمان برگزاری کنکور 1401 به دو دفترچه مختلف پاسخ داده اند . دفترچه اول شامل سوالات تخصصی و دفترچه دوم شامل سوالات دروس عمومی است .

دفترچه سوالات عمومی (دفترچه شماره یک) شامل 100 سوال ادبیات فارسی،عربی، معارف و زبان انگلیسی است و در مجموع 75 دقیقه وقت دارید که به این صد سوال پاسخ دهید. پس از آنکه مهلت 75 دقیقه‌ای تمام شد. مراقبان جلسه دفترچه عمومی را از شما می‌گیرند و سپس دفترچه سوالات اختصاصی توزیع می‌شود.

در دفترچه اختصاصی کنکور تجربی باید 170 سوال از درس‌های زمین‌شناسی، ریاضی، زیست شناسی، فیزیک و شیمی را در مدت زمان 175 دقیقه جواب دهید.

 
دانلود سوالات عمومی کنکور تجربی 1401download icon - darsjet
دانلود دفترچه شماره 1 سوالات اختصاصی کنکور تجربی 1401download icon - darsjet
دانلود دفترچه شماره 2 سوالات اختصاصی کنکور تجربی 1401download icon - darsjet

دانلود پاسخنامه کلیدی کنکور تجربی 1401

در این بخش می‌توانید پاسخنامه کلیدی کنکور تجربی 1400 را که توسط سازمان سنجش منتشر شده دانلود کنید.

سوالات کنکور ریاضی سال 98 به همراه پاسخنامه + pdf
مطالعه
دانلود پاسخنامه کلیدی کنکور تجربی 1401 پس از اتمام برگزاری توسط سازمان سنجش منتشر می شود.

خب ممنون از اینکه تا اینجا با ما همراه بودید در ادامه لینک بخش سوالات کنکور رو گذاشتیم که دانلود کنید و  با حل سوالات کنکور با نحوه طرح سوالات  و  دیدگاه طراح سوالات آشنا بشید و با تسلط هر چه بیشتر سر کنکور حاضر بشید.

تیم تولید محتوای درس جت

وبسایت درس جت از به روزترین وبسایت ها و مراجع درسی قبل از دانشگاه میباشد که کار خود را از بهمن ماه سال 1400 آغاز کرد و هدف ما از تاسیس وبسایت درس جت این است که هر آنچه که یک دانش آموز کنکوری به آن نیاز دارد دارد را در این سایت به صورت کامل و با بهترین کیفیت فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا