سوالات کنکور

دانلود سوالات کنکور هنر 1401 به همراه پاسخنامه

سلام. امروز در خدمت شما هستیم با ادامه سری مقالات دانلود سوالات کنکور از وبسایت آموزشی درس جت و امروز قراره به سراغ کنکور هنر 1401 بریم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

کنکور هنر 1401

در کنکور هنر 1401 تعداد 161 هزار و 375 داوطلب شرکت کردند. کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری هنر 1401 ، می بایست پس از دریافت دفترچه سوالات عمومی و اختصاصی، به سوالات مندرج در این دفترچه ها پاسخ دهند.

سوالات کنکور هنر 1401

بر اساس دفترچه ثبت نام کنکور هر گروه آزمایشی امتحانی شامل یک دفترچه سوالات عمومی و یک دفترچه سوالات اختصاصی می باشد. دفترچه سوالات عمومی کنکور هنر شامل دروس ادبيات فارسی با ضریب 4، زبان عربی با ضریب 2، فرهنگ و معارف اسلامی با ضریب 3 و زبان خارجی با ضریب 2، دفترچه دوم شامل سوالات درک عمومی هنر، درک عمومی ریاضی فیزیک، خواص مواد، ترسیم فنی، خلاقیت تصویری و تجسمی، خلاقیت نمایشی، خلاقیت موسیقی می باشد که ضریب آن در زیرگروه های مختلف متفاوت است. در ادامه این پست دفترچه سوالات عمومی و اختصاصی کنکور هنر 1401 همراه با پاسخنامه کلیدی جهت دانلود قرار گرفته است.

 

دانلود سوالات کنکور هنر 1401 همراه با کلید اولیه

در این پست به صورت ویژه به سولات کنکور هنر 1401 می پردازیم .دفترچه عمومی و همچنین دفترچه اختصاصی کنکور هنر 1401 به همراه کلید اولیه جهت دانلود برای شما عزیزان قرار داده شده است. در این پست دفترچه سوالات و پاسخنامه عمومی و اختصاصی برای داوطلبان  آورده شده است.

 

دانلود سوالات عمومی کنکور هنر 1401download icon - darsjet
دانلود سوالات اختصاصی کنکور هنر 1401download icon - darsjet
دانلود پاسخنامه کلیدی کنکور هنر 1401 پس از اتمام برگزاری توسط سازمان سنجش منتشر می شود.

خب ممنون از اینکه تا اینجا با ما همراه بودید در ادامه لینک بخش سوالات کنکور رو گذاشتیم که دانلود کنید و  با حل سوالات کنکور با نحوه طرح سوالات  و  دیدگاه طراح سوالات آشنا بشید و با تسلط هر چه بیشتر سر کنکور حاضر بشید.

سوالات کنکور زبان 1400به همراه پاسخنامه + دانلود pdf
مطالعه

تیم تولید محتوای درس جت

وبسایت درس جت از به روزترین وبسایت ها و مراجع درسی قبل از دانشگاه میباشد که کار خود را از بهمن ماه سال 1400 آغاز کرد و هدف ما از تاسیس وبسایت درس جت این است که هر آنچه که یک دانش آموز کنکوری به آن نیاز دارد دارد را در این سایت به صورت کامل و با بهترین کیفیت فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا