سوالات کنکور

دانلود سوالات کنکور زبان 1401 همراه پاسخنامه

سلام. امروز در خدمت شما هستیم با ادامه سری مقالات دانلود سوالات کنکور از وبسایت آموزشی درس جت و امروز قراره به سراغ کنکور زبان 1401 بریم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

سوالات کنکور زبان 1401

در این پست دفترچه سوالات عمومی و اختصاصی کنکور زبان 1401 همراه با پاسخنامه کلیدی جهت دانلود قرار گرفته است.

دانلود سوالات کنکور زبان 1401 همراه با کلید اولیه 

در این پست به صورت ویژه به سولات کنکور زبان 1401 می پردازیم .دفترچه عمومی و همچنین دفترچه اختصاصی کنکور زبان 1401 به همراه کلید اولیه  جهت دانلود برای شما عزیزان قرار داده شده است. در این پست دفترچه سوالات و پاسخنامه عمومی و اختصاصی برای داوطلبان  آورده شده است.

بر اساس دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1401 هر گروه آزمایشی امتحانی شامل یک دفترچه سوالات عمومی و یک دفترچه سوالات اختصاصی می باشد. دفترچه سوالات عمومی کنکور زبان شامل دروس ادبيات فارسی با ضریب 4، زبان عربی با ضریب 2، فرهنگ و معارف اسلامی با ضریب 3 و زبان خارجی با ضریب 2، دفترچه دوم شامل سوالات زبان تخصصی می باشد که ضریب آن در زیرگروه های مختلف متفاوت است.

داوطلبان در صورت کسب آمادگی لازم جهت پاسخگویی به سوالات کنکور زبان به راحتی می توانند به سوالات عمومی و اختصاصی کنکور زبان 1401 پاسخ دهند. تعداد سوالات و مدت زمان پاسخگویی به هر درس در صفحه اول دفترچه سوالات درج شده است. در ادامه لینک دانلود دفترچه سوالات کنکور زبان 1401 را برای داوطلبان کنکور زبان قرار داده شده است.

 

دانلود سوالات عمومی کنکور زبان 1401 پس از اتمام برگزاری توسط سازمان سنجش منتشر می شود.
دانلود سوالات اختصاصی کنکور زبان 1401 پس از اتمام برگزاری توسط سازمان سنجش منتشر می شود.
 دانلود کلید سوالات کنکور زبان 1401 پس از اتمام برگزاری توسط سازمان سنجش منتشر می شود.

خب ممنون از اینکه تا اینجا با ما همراه بودید در ادامه لینک بخش سوالات کنکور رو گذاشتیم که دانلود کنید و  با حل سوالات کنکور با نحوه طرح سوالات  و  دیدگاه طراح سوالات آشنا بشید و با تسلط هر چه بیشتر سر کنکور حاضر بشید.

 

سوالات کنکور تجربی 99 به همراه پاسخنامه + دانلود pdf
مطالعه

تیم تولید محتوای درس جت

وبسایت درس جت از به روزترین وبسایت ها و مراجع درسی قبل از دانشگاه میباشد که کار خود را از بهمن ماه سال 1400 آغاز کرد و هدف ما از تاسیس وبسایت درس جت این است که هر آنچه که یک دانش آموز کنکوری به آن نیاز دارد دارد را در این سایت به صورت کامل و با بهترین کیفیت فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا