سوالات کنکور

دانلود سوالات کنکور زبان ۱۴۰۱ همراه پاسخنامه

سلام. امروز در خدمت شما هستیم با ادامه سری مقالات دانلود سوالات کنکور از وبسایت آموزشی درس جت و امروز قراره به سراغ کنکور زبان ۱۴۰۱ بریم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

سوالات کنکور زبان ۱۴۰۱

در این پست دفترچه سوالات عمومی و اختصاصی کنکور زبان ۱۴۰۱ همراه با پاسخنامه کلیدی جهت دانلود قرار گرفته است.

دانلود سوالات کنکور زبان ۱۴۰۱ همراه با کلید اولیه 

در این پست به صورت ویژه به سولات کنکور زبان ۱۴۰۱ می پردازیم .دفترچه عمومی و همچنین دفترچه اختصاصی کنکور زبان ۱۴۰۱ به همراه کلید اولیه  جهت دانلود برای شما عزیزان قرار داده شده است. در این پست دفترچه سوالات و پاسخنامه عمومی و اختصاصی برای داوطلبان  آورده شده است.

بر اساس دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱ هر گروه آزمایشی امتحانی شامل یک دفترچه سوالات عمومی و یک دفترچه سوالات اختصاصی می باشد. دفترچه سوالات عمومی کنکور زبان شامل دروس ادبيات فارسی با ضریب ۴، زبان عربی با ضریب ۲، فرهنگ و معارف اسلامی با ضریب ۳ و زبان خارجی با ضریب ۲، دفترچه دوم شامل سوالات زبان تخصصی می باشد که ضریب آن در زیرگروه های مختلف متفاوت است.

داوطلبان در صورت کسب آمادگی لازم جهت پاسخگویی به سوالات کنکور زبان به راحتی می توانند به سوالات عمومی و اختصاصی کنکور زبان ۱۴۰۱ پاسخ دهند. تعداد سوالات و مدت زمان پاسخگویی به هر درس در صفحه اول دفترچه سوالات درج شده است. در ادامه لینک دانلود دفترچه سوالات کنکور زبان ۱۴۰۱ را برای داوطلبان کنکور زبان قرار داده شده است.

 

دانلود سوالات عمومی کنکور زبان ۱۴۰۱ پس از اتمام برگزاری توسط سازمان سنجش منتشر می شود.
دانلود سوالات اختصاصی کنکور زبان ۱۴۰۱ پس از اتمام برگزاری توسط سازمان سنجش منتشر می شود.
 دانلود کلید سوالات کنکور زبان ۱۴۰۱ پس از اتمام برگزاری توسط سازمان سنجش منتشر می شود.

خب ممنون از اینکه تا اینجا با ما همراه بودید در ادامه لینک بخش سوالات کنکور رو گذاشتیم که دانلود کنید و  با حل سوالات کنکور با نحوه طرح سوالات  و  دیدگاه طراح سوالات آشنا بشید و با تسلط هر چه بیشتر سر کنکور حاضر بشید.

 

دانلود سوالات کنکور دی و تیر انسانی ۱۴۰۲ + پاسخنامه
مطالعه

تیم تولید محتوای درس جت

وبسایت درس جت از به روزترین وبسایت ها و مراجع درسی قبل از دانشگاه میباشد که کار خود را از بهمن ماه سال 1400 آغاز کرد و هدف ما از تاسیس وبسایت درس جت این است که هر آنچه که یک دانش آموز کنکوری به آن نیاز دارد دارد را در این سایت به صورت کامل و با بهترین کیفیت فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا