سوالات کنکور

دانلود سوالات کنکور ریاضی 1401 به همراه پاسخنامه

سلام. امروز در خدمت شما هستیم با ادامه سری مقالات دانلود سوالات کنکور از وبسایت آموزشی درس جت و امروز قراره به سراغ کنکور ریاضی1401 بریم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

سوالات کنکور ریاضی 1401

در این پست دفترچه سوالات عمومی و اختصاصی کنکور ریاضی 1401 همراه با پاسخنامه کلیدی جهت دانلود قرار گرفته است.

دانلود سوالات کنکور ریاضی 1401 همراه با کلید اولیه

در این پست به صورت ویژه به سولات کنکور ریاضی 1401 می پردازیم .دفترچه عمومی و همچنین دفترچه اختصاصی کنکور ریاضی 1401 به همراه  پاسخنامه کلیدی جهت دانلود برای شما عزیزان قرار داده شده است. در این پست دفترچه سوالات و پاسخنامه عمومی و اختصاصی برای داوطلبان آورده شده است.

کنکور ریاضی 1401 یکی از پنج گروه آزمایشی می باشد که در چند سال اخیر مرتبا از تعداد شرکت کننده ‌های آن کاسته شده  است. دفترچه سوالات کنکورریاضی 1401 در دو قسمت برای داوطلبان آماده می‌شود که که در جلسه کنکور در بخش نخست سوالات دفترچه عمومی کنکورریاضی 1401 در اختیار داوطلبان کنکور ریاضی قرار میگیرد . دفترچه شماره یک ( عمومی ) شامل چهار درس عمومی می باشد که این درس ها به ترتیب دفترچه شامل زبان و ادبیات فارسی ، زبان عربی ، فرهنگ و معارف اسلامی و زبان انگلیسی می باشد . دفترچه شماره دوم ( اختصاصی ) شامل پنج درس می باشد که به ترتیب قرار گیری در دفترچه سوالات کنکور تجربی 1401 شامل ریاضیات، فیزیک و شیمی است. در ادامه می توانید دفترچه سوالات کنکورریاضی 1401 با پاسخنامه کنکور ریاضی 1401 را دانلود کنید.

دانلود دفترچه سوالات عمومی و اختصاصی کنکور ریاضی 1401 

کنکور ریاضی 1401 با بیش از164 هزار داوطلب در روز پنج‌شنبه 13 تیرماه برگزار گردید. در کنکور سراسری امسال گروه ریاضی کمترین میزان داوطلب را داشت. در این بخش دفترچه سوالات کنکور ریاضی 1401 را جهت دانلود شما عزیزان قرار داده‌ایم. دفترچه سوالات عمومی ( دفترچه شماره 1) شامل 100 سوال است که داوطلبان باید در مدت 75 دقیقه بدان پاسخ دهند. پس از اتمام مهلت پاسخگویی، دفترچه سوالات تخصصی توزیع می‌شود که دواطللبان باید در مدت 175 دقیقه به 135 سوال دروس تخصصی پاسخ دهند. لازم به ذکر است که دو دفترچه سوال همراه با یک برگه پاسخنامه هستند. ساعاتی پس از برگزاری آزمون تجربی 1401 و در ساعت 14 همان روز دفترچه سوالات عمومی و اختصاصی کنکور 1401 ریاضی بر روی خروجی سایت سازمان سنجش قرار گرفت که در ادامه می توانید دفترچه سوالات عمومی و تخصصی را دانلود کنید

دانلود سوالات کنکور تجربی 1401 + پاسخنامه
مطالعه

 

دانلود فترچه سوالات عمومی کنکور ریاضی 1401download icon - darsjet
دانلود فترچه شماره 1 سوالات اختصاصی کنکور ریاضی 1401download icon - darsjet
دانلود فترچه شماره 2 سوالات اختصاصی کنکور ریاضی 1401download icon - darsjet

دانلود پاسخنامه کلیدی کنکور ریاضی 1401

در این بخش می‌توانید پاسخنامه کلیدی کنکور ریاضی 1401 را که توسط سازمان سنجش منتشر شده دانلود کنید.

دانلود پاسخنامه کلیدی کنکور ریاضی 1401 پس از اتمام برگزاری توسط سازمان سنجش منتشر می شود.

خب ممنون از اینکه تا اینجا با ما همراه بودید در ادامه لینک بخش سوالات کنکور رو گذاشتیم که دانلود کنید و  با حل سوالات کنکور با نحوه طرح سوالات  و  دیدگاه طراح سوالات آشنا بشید و با تسلط هر چه بیشتر سر کنکور حاضر بشید.

تیم تولید محتوای درس جت

وبسایت درس جت از به روزترین وبسایت ها و مراجع درسی قبل از دانشگاه میباشد که کار خود را از بهمن ماه سال 1400 آغاز کرد و هدف ما از تاسیس وبسایت درس جت این است که هر آنچه که یک دانش آموز کنکوری به آن نیاز دارد دارد را در این سایت به صورت کامل و با بهترین کیفیت فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا