سوالات کنکور

دانلود سوالات کنکور انسانی ۱۴۰۱ به همراه پاسخنامه

سلام. امروز در خدمت شما هستیم با ادامه سری مقالات دانلود سوالات کنکور از وبسایت آموزشی درس جت و امروز قراره به سراغ کنکور انسانی ۱۴۰۱ بریم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

دانلود سوالات کنکور انسانی ۱۴۰۱

در این پست به صورت ویژه به سولات کنکور انسانی ۱۴۰۱ می پردازیم .دفترچه عمومی و همچنین دفترچه اختصاصی کنکور انسانی ۱۴۰۱ به همراه کلید اولیه  جهت دانلود برای شما عزیزان قرار داده شده است. در این پست دفترچه سوالات و پاسخنامه عمومی و اختصاصی برای داوطلبان نظام جدید آورده شده است.

داوطلبان کنکور انسانی پس از برگزاری آزمون در انتظار انتشار سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری انسانی خود هستند . سوالات و پاسخنامه کلیدی کنکور انسانی چند روز بعد از برگزاری کنکور در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org منتشر می شود و از این طریق امکان محاسبه درصد دروس و شانس قبولی را در اختیار داوطلبان انسانی قرار می دهد .

 

داوطلبایی که می خوان کنکور سراسری انسانی شرکت کنن قبل از برگزاری آزمون سراسری پیگیر دانلود نمونه سوالات کنکور هستن . چون با دانلود این نمونه سوالات هم با روند نمونه سوالات آشنا میشن و هم می تونن به نوعی قبل شرکت تو کنکور انسانی ، سوالا رو برای خودشون شبیه سازی کنن .

دانلود نمونه سوالای کنکور انسانی ۱۴۰۱ و بررسی سوالای اون خیلی به داوطلبا کمک می کنه . اونا با بررسی هر درس می تونن خودشون رو محک بزنن و نقاط ضعف و قوتشون رو متوجه بشن . برای همین ما تو ادامه این مقاله نمونه سوالات کنکور انسانی سال ۱۴۰۱ رو با پاسخنامش گذاشتیم . پس اگه شما هم میخواین خودتون رو قبل از شرکت تو کنکور محک بزنین تا ادامه این مقاله با ما همراه باشین چون براتون یک دسترسی راحت به این نمونه سوالات گذاشتیم .

خیلی از داوطلبایی که برای کنکور انسانی حسابی خوندن برای این که دستشون بیاد که تو کدوم درسا ضعف دارن و تو کدوم درسا خوب جواب گرفتن دنبال اینن که نمونه سوالات کنکور سالای قبل رو دانلود کنن و خودشون از خودشون آزمون بگیرین جوری که انگار سر جلسه کنکور واقعی نشستن . بعدشم جوابایی که دادن رو با پاسخنامه کنکور انسانی ۱۴۰۱ مقایسه کنن .

با دانلود نمونه سوالات کنکور انسانی ۱۴۰۱ و بررسی درس به درس سوالا هم یک مقدار از استرسشونو می تونن کم کنن هم این که می تونن حواسشونو به زمان بندی هر درس بیشتر جمع کنن و ببینن آیا می تونن به هر درس طبق همون زمان بندی که داره جواب بدن . ​برای همین ما در ادامه لینک نمونه سواالای کنکور ۱۴۰۱ رو با پاسخنامه کلیدی گذاشتیم .

سوالات کنکور ریاضی 99 به همراه پاسخنامه + دانلود pdf
مطالعه

 

کنکور انسانی ۱۴۰۱ یکی از پنج گروه آزمایشی می باشد که در چند سال اخیر مرتبا از تعداد شرکت کننده ‌های آن کاسته شده  است. دفترچه سوالات کنکورانسانی ۱۴۰۱ در دو قسمت برای داوطلبان آماده می‌شود که که در جلسه کنکور در بخش نخست سوالات دفترچه عمومی کنکورانسانی ۱۴۰۱ در اختیار داوطلبان کنکور انسانی قرار میگیرد . دفترچه شماره یک ( عمومی ) شامل چهار درس عمومی می باشد که این درس ها به ترتیب دفترچه شامل زبان و ادبیات فارسی ، زبان عربی ، فرهنگ و معارف اسلامی و زبان انگلیسی می باشد . دفترچه شماره دوم ( اختصاصی ) شامل پنج درس می باشد که به ترتیب قرار گیری در دفترچه سوالات کنکور انسانی ۱۴۰۱ شامل ریاضی،اقتصاد،زبان و ادبیات فارسی،زبان عربی، تاریخ،جغرافیا، علوم اجتماعی، فلسفه و منطق و روانشناسی است.

 

دانلود دفترچه سوالات عمومی و اختصاصی کنکور انسانی ۱۴۰۱ 

کنکور انسانی ۱۴۰۱ با رقابت بین ۴۱۲ هزار و ۵۲۵ داوطلب برگزار شده است. دفترچه سوالات عمومی ( دفترچه شماره ۱) شامل ۱۰۰ سوال است که داوطلبان باید در مدت ۷۵ دقیقه بدان پاسخ دهند. پس از اتمام مهلت پاسخگویی، دفترچه سوالات تخصصی توزیع می‌شود که دواطللبان باید در مدت ۱۶۵ دقیقه به ۱۸۰ سوال دروس تخصصی پاسخ دهند. لازم به ذکر است سه دفترچه سوال همراه با یک برگه پاسخنامه هستند.

در دفترچه سوالات عمومی کنکور انسانی باید به صد سوال از ادبیات فارسی،عربی، معارف و زبان انگلیسی جواب دهید و در مجموع ۷۵ دقیقه برای پاسخ‌گویی به این سوالات زمان دارید.

پس از آنکه مهلت ۷۵ دقیقه‌ای تمام شد. مراقبان جلسه دفترچه عمومی را از شما می‌گیرند و سپس دفترچه سوالات اختصاصی (دفترچه شماره دو) توزیع می‌شود.

دفترچه اختصاصی کنکور انسانی (دفترچه شماره دو) شامل ۸۵ سوال از درس‌های ریاضی، اقتصاد، زبان و ادبیات فارسی، علوم اجتماعی است. به شما ۸۰ دقیقه مهلت داده می‌شود تا به این ۸۵ سوال پاسخ دهید.

سپس دفترچه شماره ۲ دروس اختصاصی را توزیع می کنند. در دفترچه شماره ۲ اختصاصی ۹۰ سوال از دروس عربی، تاریخ، جغرافیا، فلسفه و منطق و روانشناسی است که شما باید این ۹۰ سوال را در ۸۰ دقیقه پاسخ دهید.

ساعاتی پس از برگزاری آزمون انسانی ۱۴۰۱ و در ساعت ۱۴ همان روز دفترچه سوالات عمومی و اختصاصی کنکور ۱۴۰۱ انسانی  بر روی خروجی سایت سازمان سنجش قرار گرفت که در ادامه می توانید دفترچه سوالات عمومی و تخصصی را دانلود کنید.

 

دانلود فترچه سوالات عمومی کنکور انسانی ۱۴۰۱download icon - darsjet
دانلود فترچه شماره ۱ سوالات اختصاصی کنکور انسانی ۱۴۰۱download icon - darsjet
دانلود فترچه شماره ۲ سوالات اختصاصی کنکور انسانی ۱۴۰۱download icon - darsjet

دانلود پاسخنامه کلیدی کنکور ریاضی ۱۴۰۱

در این بخش می‌توانید پاسخنامه کلیدی کنکور انسانی ۱۴۰۱ را که توسط سازمان سنجش منتشر شده دانلود کنید.

دانلود پاسخنامه کلیدی کنکور ریاضی ۱۴۰۱ پس از اتمام برگزاری توسط سازمان سنجش منتشر می شود.

خب ممنون از اینکه تا اینجا با ما همراه بودید در ادامه لینک بخش سوالات کنکور رو گذاشتیم که دانلود کنید و  با حل سوالات کنکور با نحوه طرح سوالات  و  دیدگاه طراح سوالات آشنا بشید و با تسلط هر چه بیشتر سر کنکور حاضر بشید.

دانلود سوالات کنکور دی و تیر ریاضی و فیزیک ۱۴۰۲ + پاسخنامه
مطالعه

تیم تولید محتوای درس جت

وبسایت درس جت از به روزترین وبسایت ها و مراجع درسی قبل از دانشگاه میباشد که کار خود را از بهمن ماه سال 1400 آغاز کرد و هدف ما از تاسیس وبسایت درس جت این است که هر آنچه که یک دانش آموز کنکوری به آن نیاز دارد دارد را در این سایت به صورت کامل و با بهترین کیفیت فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا