نهم

کامل ترین حل تمرین فصل سوم ریاضی نهم

سلام خدمت همه دانش آموزان و همراهان سایت درس جت. ریاضی یکی از اصلی ترین دروس پایه نهم است. در این نوشته حل تمرین فصل سوم ریاضی نهم را به صورت رایگان برای دانلود قرار داده‌ایم. در این حل تمرین، پاسخ تمام بخش‌های کتاب درسی وجود دارد.

فصل سوم ریاضی پایه نهم درباره اثبات و استدلال در هندسه می‌باشد. این فصل به توضیح این موضوع و حل مثال ها و ارائه چندین تمرین و فعالیت از آن می پردازد که در ادامه می توانید فایل گام به گام فصل سوم ریاضی پایه نهم را به صورت pdf دانلود کنید.

بارش برف از آسمان، رحمت الهی را با خود به زمین میآورد و در عین حال نماد زیبایی زمستان است. اما شاید جالب باشد بدانید که این دانههای زیبای متقارن که اغلب شش شاخه هستند، علیرغم آنکه میلیاردها  دانه اند، اما هر کدام شکل منحصر به خود را دارند و به نظر میرسد هیچ دو تایی از آنها (همنهشت) نیستند!

گام به گام درس سوم ریاضی نهم

گام به گام درس سوم ریاضی نهم

سرفصل های فصل سوم ریاضی نهم

  • درس اول: استدلال
  • درس دوم: آشنایی با اثبات در هندسه
  • درس سوم:همنهشتی مثلث ها
  • درس چهارم: حل مسئله در هندسه
  • درس پنجم: شکل های متشابه

دانلود حل تمرین فصل سوم ریاضی نهم

برای دانلود گام به گام فصل سوم ریاضی نهم از بخش زیر اقدام کنید

download icon - darsjet

کامل ترین جواب صفحه ۳ علوم نهم ⚡️ خود را بیازمایید ، آزمایش کنید و فکر کنید
مطالعه

تیم تولید محتوای درس جت

وبسایت درس جت از به روزترین وبسایت ها و مراجع درسی قبل از دانشگاه میباشد که کار خود را از بهمن ماه سال 1400 آغاز کرد و هدف ما از تاسیس وبسایت درس جت این است که هر آنچه که یک دانش آموز کنکوری به آن نیاز دارد دارد را در این سایت به صورت کامل و با بهترین کیفیت فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا