مشاوره کنکور

یکی از اصلی ترین نیاز های هر کنکوری، گرفتن مشاوره کنکور است. کنکور، این واژه پنج حرفی که دانش آموزان آن را تعیین کننده سرنوشت خود می دانند نگرانی های بسیاری را برای آن ها رقم زده است. سرنوشت دانش آموزان با کنکور گره خورده است. این گره باید با راهنمایی یک مشاور حرفه ای باز شود.

مشاوره کنکور، نیاز هر دانش آموز

 با روند پیشرفت تکنولوژی و توسعه زندگی شهری، امروزه کمتر کسی است که از اهمیت مشاوره ناآگاه باشد. داشتن یک مشاور خوب در هر زمینه ای می تواند هزینه های مادی و معنوی موفقیت مان را کاهش داده و رسیدن به هدف را تضمین کند.

 کنکور نیز یکی از عرصه های بسیار مهمی است که موفق شدن در آن، نیازمند داشتن یک مشاوره کنکور مناسب است. امروزه برخلاف دهه های گذشته، مشاوره کنکور دیگر نه یک کالای لوکس، که یک ضرورت جدی به حساب می آید.

 یک مشاوره کنکور مناسب می ‌تواند شما را از چالش های پیش رو آگاه کرده و شما را برای رویارویی با وضعیت های مختلف آماده کند. با توجه به روند طراحی سوالات کنکوری در سال های اخیر، می توان گفت که امروزه، داشتن مهارت ‌های علمی، برای موفق شدن لازم، اما غیر کافی است.

تکنیک های مورد نیاز هر دانش آموز

 علاوه بر این که باید بتوانید تا به سوالات علمی کنکور پاسخ دهید. همچنین نیاز دارید تا از تکنیک های مختلف مدیریت زمان، مدیریت استرس و… نیز استفاده کرده؛ تا بتوانید از دانش خود برای پاسخگویی به سوالات استفاده کنید.

 بسیار اند دانش آموزانی که دانش و مهارت بسیار خوبی در حل سوالات مختلف دارند. اما به علت نداشتن مهارت های دیگر، در جلسه کنکور موفق نمی شوند. بنابراین به یک مشاوره کنکور مناسب نیاز دارید تا شما را به سطح مهارتی لازم برساند.

 ما در مجموعه جت درس برای مشاوره کنکور، از برترین مشاورین و رتبه های برتر سال های اخیر استفاده کرده‌ ایم تا همه آن مهارت ها را به شما بیاموزیم. ما این خدمات را در قالب مشاوره کنکور خصوصی و مشاوره تلفنی کنکور، در بسته های مختلف تقدیمتان می کنیم.

چرا یک کنکوری به مشاوره کنکور نیاز دارد؟

متخصصان مشاوره کنکور به کنکوری ها در زمینه برنامه ریزی، مطالعه، انتخاب منبع، حفظ آرامش و کاهش استرس و غیره و ذلک مشورت می دهند. یکی از علل اعتماد کنکوری ها به مشاوران، تجربه و تحقیقات آن ها در زمینه کنکور است که به دست آوردن آن برای خودشان برابر با از دست دادن وقت و عمرشان است.

متخصصان در زمینه مشاوره کنکور چه وظایفی دارند؟

آگاه سازی دانش آموزان در زمینه اخبار کنکور

یک دانش آموز کنکوری وقت خود را صرف اخبار کنکور نمی کند. مشاوران کنکور باید دانش آموزان را از اخبار به روز کنکور از جمله تاریخ برگزاری آزمون، تغییرات کنکور، بودجه بندی و … آگاه سازند. همچنین دانش آموزان باید از ضرایب هر درس و اهمیت آن ها در کنکور آگاه شوند.

آشنایی با بهترین و جدیدترین شیوه های مطالعه

 مشاوره کنکور به متخصصی مجرب در زمینه آشنایی با همه دروس گروه های آزمایشی نیاز دارد. به طور مثال باید بدانند که روش مطالعه فیزیک کنکور و ریاضی با درس های حفظی متفاوت است. مشاوران حرفه ای تحصیلی با آموزش و راهنمایی کردن دانش آموزان در زمینه بهترین روش های مطالعه و خلاصه نویسی هر درس و تکنیک هایی همچون تند خوانی، نقشه ذهنی، حفظ فرمول ها و … از آن ها برترین رتبه ها را می سازند.

کمک در انتخاب هدف

متخصصان حرفه ای در زمینه مشاوره کنکور، استعداد های دانش آموزان را کشف می کنند. مشاوران با توجه به علاقه دانش آموزان، آن ها را در انتخاب هدف شان یاری می کنند. مزایا و معایب هدف مد نظر دانش آموزان را به آن ها می گویند و توانایی آن ها را در تحمل سختی های هدفشان می سنجند. این گونه، دانش آموزان در انتخاب رشته تحصیلی و دانشگاه خود راهنمایی می شوند.

مشاوره کنکور در راستای انتخاب هدف

برنامه ریزی

مشاوره کنکور می تواند شامل ارائه برنامه درسی به دانش آموزان نیز شود. برخی از مشاوران با توجه به زمان، برنامه ها، سرعت مطالعه و… به کنکوری ها برنامه می دهند. برخی دیگر از آن ها کنکوری ها را راهنمایی می کنند تا خودشان بتوانند برنامه متناسب با ویژگی هایشان را بنویسند. مشاوران ماهر در رابطه با چگونگی آغاز مطالعه درس ها، نحوه زمان بندی، حد میزان مطالعه هر درس در روز، جمع بندی دروس در فواصل دو هفته ای آزمون ها و دیگر مباحث برنامه ای حرفه ای و دقیق ارائه می دهند.

معرفی منابع در مشاوره کنکور

کنکوری ها با گرفتن مشاوره کنکور و داشتن مشاوری همراه تا پایان کنکور از دغدغه انتخاب منبع، استاد و… نیز آسوده اند. معرفی بهترین منابع، کتب و جزوه های موجود در بازار و برترین استاد های هر شهر برای آموزش کنکوری ها بر عهده مشاوران تحصیلی است.

پشتیبانی تحصیلی با گرفتن مشاوره کنکور

از خدمات مشاوران در ارائه مشاوره کنکور نظارت بر میزان پیشرفت و ترقی دانش آموزان است. همچنین باید با کشف ضعف ها راهکار های مناسبی برای برطرف کردن مشکلات درسی آن ها ارائه دهند. دانش آموزان باید به طور منظم توسط پشتیبان تحصیلی خود ارزیابی شوند و به طور مستقیم با پشتیبان خود در ارتباط باشند.

ارتباط با خانواده های دانش آموزان

در سال های حساس کنکور دانش آموزان ممکن است دچار مشکلات درسی، عاطفی، روحی و روانی، خانوادگی و … شوند. توجه به این مشکلات و در میان گذاشتن آن ها با خانواده دانش آموزان نیز از وظایف مشاوران کنکور است. خانواده دانش آموزان باید در جریان موقعیت حساس فرزندانشان قرار بگیرند و در ایجاد محیطی آرام و رابطه صمیمانه با آن ها کوشا باشند.

و انگیزه دادن به دانش آموزان در مشاوره کنکور

کنکوری ها به لحاظ روحی نیز، نیاز به مشاوره کنکور دارند. گفتگوی صمیمانه با دانش آموزان، انگیزه و روحیه دادن به آن ها تا روز های سخت پایانی کنکور باعث قوت قلب و حفظ روحیه دانش آموزان می شود.

انگیزه دادن به کنکوری ها در مشاوره کنکور

حال که به ضرورت مشاوره کنکور برای کنکوری ها پی بردید حتما این سوال برای شما پیش می آید که چطور مشاور خوبی پیدا کنید؟ در ادامه به چند مورد از ویژگی های مشاوران برتر اشاره می کنیم.

ویژگی های بهترین متخصصان مشاوره کنکور

قدرت تحلیل

یک متخصص حرفه ای در زمینه مشاوره کنکور باید از قدرت تحلیل برخوردار باشد تا در زمان بروز مشکل برای دانش آموزان علت یابی کند.

تحصیلات مرتبط

مشاور تحصیلی اگر دارای تحصیلات روانشناسی، مشاوره یا مرتبط با آن باشد به علت تخصص در این زمینه ماهرانه تر عمل خواهد کرد. البته رتبه های برتر و خوب کنکور سال های گذشته هم از بهترین مشاوران هستند. رتبه های برتر به چم و خم کنکور وارد شده اند، شرایط دانش آموزان را به خوبی درک می کنند و تجربیات خود را در اختیار آن ها می گذارند. دانش آموزان نیز با آنها رابطه خوبی برقرار می کنند و به آنها اعتماد می کنند.

داشتن اطلاعات به روز

متخصص مشاوره کنکور باید فردی با اطلاعات زیاد و به روز در زمینه اخبار کنکور، منابع، آخرین روش های مطالعه، تست زنی و … باشد.

تخصص و تجربه در برنامه ریزی

یک مشاور حرفه ای میداند که طراحی برنامۀ سفت و سخت لزوما برای همه پاسخگو نیست. برنامه درسی باید واقع گرایانه باشد و بر مبنای توانایی های هر فرد طراحی شود.

و ایجاد روابط قوی با دانش آموزان

دانش آموزان باید با مشاور تحصیلی خود احساس راحتی کنند و مشاور خود را در جریان وضعیت دقیق خود قرار دهند. مثلا دانش آموز نباید درصد های پایین خود در آزمون ها را از مشاور خود پنهان کند و خجالت بکشد.

برقراری ارتباط قوی مشاوران کنکور با دانش آموزان

 در ادامه به بررسی مشاوره کنکور در زمینه های مختلف می پردازیم.

مشاوره کنکور تجربی

 مشاوره کنکور تجربی، یکی از خدمات تخصصی درس جت است که تحت نظر کارشناسان و روانشناسان علوم تربیتی و یادگیری در قالب های مختلفی به دانش آموزان ارائه می شود.

 مشاوره کنکور برای هر دانش آموز علوم تجربی که بخواهد به رتبه ای عالی دست یابد ضروری است. اگر به روند افزایش متقاضیان کنکور علوم تجربی سال های اخیر نگاه کنیم؛ به آسانی متوجه رقابت سنگین در این رشته خواهیم شد.

 رقابت با این همه دانش آموز از مدارس مختلف کار آسانی نبوده و طبیعتاً دشواری و پیچیدگی های خاص خودش را دارد. یک مشاوره کنکور مناسب می ‌تواند شما را با تکنیک های مختلف خواندن دروس مربوط به این رشته آشنا کرده و شما را در این رقابت تنگاتنگ پیش ببرد.

 شما به عنوان یک دانش آموز رشته علوم تجربی نیاز دارید تا علاوه بر داشتن اطلاعات کافی از دروس مختلف، همچنین روش ها مختلف تست زنی را نیز آموخته باشید.

 طراحان سوالات کنکور علوم تجربی در سال‌های اخیر شدیدا به طراحی سوالات تکنیکی و چالش برانگیز علاقه‌ مند شده‌اند. آن ها تمایل دارند تا دانسته های شما را در زمینه های مختلف بسنجند.

 به عنوان مثال، شما علاوه بر داشتن دانش قوی، همچنین نیازمند داشتن مهارت های درک مطلب نیز هستید. چرا که سوالات متعددی طراحی شده که در آن ها، کلماتی مانند کمتر، بیشتر، همیشه و گاهی اوقات به طور مرموزی برای به چالش کشیدن شما استفاده شده‌ اند.

مشاوره کنکور ریاضی

 یکی دیگر از رشته‌ های پرمتقاضی در کنکور سراسری، رشته ریاضی است. داوطلبان مختلف از سراسر کشور، برای رسیدن به دانشگاه های معتبری مانند دانشگاه تهران، دانشگاه صنعتی شریف، امیرکبیر و… در رقابتی تنگاتنگ قرار می گیرند.

کنکور ریاضی رقابتی سخت و تنگاتنگ بر سر صندلی های دانشگاه های برتر است. و الا به دست آوردن یک صندلی در دانشگاه های سطح پایین، چالش به حساب نمی آید. هر کسی می تواند با حداقل دانش نیز، در یک دانشگاه سطح پایین پذیرفته شود.

 اما برای رسیدن به دانشگاه های برتر و موفقیت در رشته‌ های پرمتقاضی، شما به بیش از این ها نیاز دارید. همه مهارت های شما، در حل مسئله های پیچیده خلاصه نمی شود. شما همچنین به مهارت های نرم، از قبیل کنترل هیجانات، استرس و اضطراب و… نیز احتیاج دارید.

 فراوان اند دانش آموزانی که بعد از یک سال درس خواندن شبانه روزی، صرفاً به خاطر نخوابیدن مناسب در شب کنکور، موفق نشده اند و در جلسه کنکور بهترین خودشان نبودند.

یک مشاوره کنکور مناسب می ‌تواند همه چالش های پیش رو را به شما یادآوری کرده و برای مقابله با هر یک از آن ها آماده کند.

 مشاوره کنکور برای یک دانش آموز ریاضی، به مانند داشتن تسلط به جدول ضرب اهمیت دارد. همان طور که بدون داشتن تسلط به جدول ضرب، نمی توانید به سوالات کنکور پاسخ دهید. همچنین بدون داشتن مشاوره کنکور مناسب نیز نخواهد توانست.

 ما در مجموعه درس جت، بسته ویژه مشاوره کنکور ریاضی را زیر نظر کارشناسان خبره و رتبه های برتر سال های گذشته آماده کرده ایم. همه نیازهای شما در نظر گرفته شده است.

 بنابراین بدون داشتن استرس و یا نگرانی، برای داشتن بهترین مشاوره کنکور، تنها کافی است تلفن خود را برداشته و با درس جت تماس بگیرید.

مشاوره کنکور انسانی

 مشاوره کنکور، جایی است که به رویا هایتان بال و پر می دهند. آیا شما از آن دسته دانش آموزانی هستید که به فکر دفتر وکالت تان هستید؟ یا از آن دسته دانش آموزانی هستید که به قاضی‌القضات شدن فکر می کنند؟ و یا در فکر راه اندازی یک مرکز بزرگ روانشناسی هستید؟

به عنوان یک مجموعه مشاوره کنکور، ابتدا بابت داشتن افکار بلند پروازانه به شما تبریک می گویم. اما آیا می دانید که فاصله رسیدن شما تا هدفتان تنها یک آزمون به نام آزمون کنکور است؟ آزمونی سخت و رقابتی تنگاتنگ که هر کسی در آن موفق نمی شود.

 موفقیت، تنها از آن کسانیست که شایسته آن باشند. امروزه شایستگی برای رسیدن به چنین اهدافی، صرفاً در مطالعه کتب مختلف خلاصه نمی شود. اگر تا به حال با یک مشاوره کنکور خوب صحبت کرده باشید؛ قطعاً به شما درباره چالش های مختلف ایام کنکور هشدار داده است.

 ما اینجاییم تا شما را در رسیدن به رویا هایتان یاری کنیم. جای هیچ ترس و نگرانی وجود ندارد؛ چرا که موفقیت در کنکور انسانی، با داشتن یک مشاوره کنکور مناسب، نه تنها امری دست یافتنی، که حتی بدیهی است.

 با داشتن یک مشاوره کنکور مناسب، شما می توانید مهارت های مختلف خود را توسعه داده و آن ها را در موقعیت های مختلف به چالش بکشید.

 بنابراین ناامیدی را به شیطان محول کرده، خود را برای رسیدن به قله ‌های رفیع موفقیت آماده کنید. مشاورین متخصص ما در مجموعه درس جت، آماده اند تا شما را برای رسیدن به رویا هایتان یاری کنند.

 دست در دست مشاوره کنکور مجموعه درس جت بگذارید و از مسیر موفقیت لذت ببرید. امروزه با داشتن یک مشاوره کنکور خوب، دیگر  جایی برای اضطراب و استرس وجود ندارد. هر آن چه هست، لذت رسیدن به اهداف است.

مشاوره های کنکوری ما به شما

روش مطالعه

متاسفانه روش مطالعه ای که در مدرسه آموزش می دیدیم تنها در شب های امتحان کاربرد داشت. وقتی به عقب و درس هایی که در مدرسه یاد گرفته ایم می نگریم به این نتیجه میرسیم که چیزی جز تکه های مبهم دروس در ذهنمان نمانده است. گویا این همه سال وقت خود را تلف کرده ایم تا مدرک دیپلم را قاب کنیم! اما کنکور آزمونی متفاوت است و دیگر نمی شود با روش های مدرسه در آن به نتیجه مطلوب رسید. داوطلبان کنکور باید به دنبال بهترین روش های مطالعه و تست زنی باشند.

متخصصان مشاوره کنکور از آنجایی که زمان در کنکور اهمیت بسیاری دارد دوره های تند خوانی را به شما پیشنهاد می دهند. با یادگیری تکنیک های تند خوانی سرعت شما در مطالعۀ حجم انبوه کتاب ها بالا می رود. همچنین سر جلسۀ کنکور با زمان محدودی که برای حل سوالات دارید دیگر خواندن سوالات وقت بسیار کمتری از شما می گیرد.

تقسیم انرژی

کنکور یک مسابقۀ ماراتن و تنظیم انرژی در آن اجتناب ناپذیر است. استقامت و استمرار شما در سال آخر کنکور از شما یک دونده پیروز می سازد. روزی دو ساعت مطالعه بهتر از این است که در یک روز ده ساعت مطالعه کنید و در دو روز بعد هیچ مطالعه ای نداشته باشید. زمان مطالعه خود را به مرور افزایش دهید و انرژی خود را یکباره مصرف نکنید. طوری انرژی خود را تقسیم کنید که در ماه های آخر نزدیک به کنکور که خیلی از کنکوری ها از نفس می افتند تازه تنفس باشید. مراقب رژیم غذایی و خواب خود باشید و در آن افراط تفریط نکنید.

انتخاب هدف

با گرفتن مشاوره کنکور شما مقصدتان را خواهید یافت! برای قدم گذاشتن در یک مسیر ابتدا باید بدانید مقصد کجاست تا این مسیر را با انگیزه و مصمم پیش بروید.

مزایای انتخاب هدف در کنکور: افزایش رضایت از زندگی، تقویت مهارت خودشناسی، افزایش اعتماد به نفس و کاهش اثر حرف مردم، بالا رفتن احتمال موفقیت در کنکور و … .

چگونه در کنکور هدفمند باشیم؟

 1. هدفی واقع بینانه، دست یافتنی و در عین حال هیجان انگیز انتخاب کنید.
 2. هدف باید شفافیت داشته باشد، مثل مشخص کردن دانشگاه و رشته ی آینده تان.
 3. با نوشتن هدفتان به خود انرژی دهید و آن را جذب کنید.
 4. هدف بزرگتان را به اهداف کوتاه مدت تقسیم کنید.
 5. هدف را با توجه به علایق شخص خودتان انتخاب کنید.

انتخاب هدف با مشاوره کنکور

تنظیم خواب

در مشاوره کنکور راهکار هایی برای تنظیم خواب دانش آموزان نیز پیشنهاد می شود. سحر خیزی یک عادت خوب است به خصوص برای کنکوری ها.

 • چرا سحر خیزی؟ روانشناسان در تحقیقاتشان ثابت کرده اند که ساعت پنج الی هشت صبح بیشترین میزان انرژی و انگیزه را در انسان ایجاد می کند. با وجود این سطح از انگیزه و انرژی و زمان بیشتری که برای سرحال شدن دارید تمرکز شما نیز افزایش می یابد. در نتیجه مطالعه در صبح با تمرکز و انرژی بسیار بیشتری همراه است و مطالعه شما مفید تر خواهد بود. همچنین کیفیت خواب شما بهبود و سلامتتان حفظ می شود.
 • چگونه سحر خیز شویم؟ چرخه عادات ماندگار بر مبنای به روز ترین مطالعات دربارۀ ساخت عادات جدید است. از این چرخه می توانید برای ساخت همۀ عادت های جدید و حتی عادت مطالعه روزانه استفاده کنید. چرخه عادات ماندگار:
 • جرقه ی آغاز: می توانید با کوک کردن یک ساعت کوچک و قرار دادن آن در بالای سرتان این جرقه را بزنید.
 • ایجاد برنامه: به طور مثال برنامۀ تنظیم خواب. سعی کنید از جای خود به سرعت برخیزید. قشر پیش پیشانی مغز شما فورا بهانه هایی مثل ” دیشب دیر وقت خوابیدم پس الان کمی دیگر بخوابم” و … برای شما ردیف می کند. دقیقا همین زمان است که با بیرون پریدن از رختخواب و نه گفتن به آن بهانه ها مدار عصبی سحر خیزی با قدرت انعطاف پذیری در مغزتان ایجاد می شود. مسیر های عصبی هر چه بیشتر تکرار شوند مغز شما این عادت را بهتر می سازد.
 • پاداش: پاداش دادن به خودتان برای پیشبرد موفقیت هایتان را امری همیشگی کنید. محققان در مبحث قدرت اراده، برای ایجاد عادت ماندگار پاداش دادن را امری واجب تلقی می کنند. این پاداش می تواند خوراکی مورد علاقه تان، یک چرت کوتاه، دیدن فیلم دلخواه، خریدن گل، کتاب و یا وسیله ای که دوست دارید باشد.
 • تکرار: بهترین راه برای مقاومت در برابر وسوسه های ذهنتان تکرار عادت جدید است.
 • ساخت عادت جدید چه مدت طول می کشد؟ حداقل ۶۶ روز.

تنظیم خواب با مشاوره کنکور

در برنامه صبحگاهی خود ورزش کردن، دوش گرفتن، یوگا، پیاده روی و یا فعالیت های مفید دیگر را قرار دهید تا خواب از سرتان بپرد و سرحال شوید. همچنین از کار کردن با تلفن همراه خود و دیگر وسایل دیجیتال از دو الی چهار ساعت قبل از خواب پرهیز کنید.

توجه: مطالب فوق بر گرفته از کتاب باشگاه پنج صبحی ها می باشد و برای اطلاعات بیشتر در زمینه تنظیم خواب به این کتاب رجوع کنید و از متخصصان در زمینه مشاوره کنکور مشورت بگیرید.

اراده

هیچ یک از بزرگ ترین و موفق ترین افراد دنیا بدون عزم راسخ نمی توانستند در برابر مشکلات دوام بیاورند و ایستادگی کنند. درست زمانی که آرزو دارید همه چیز را رها کنید اما باز هم ادامه می دهید، قدرت واقعی پیدا می کنید.

 • اراده یک موهبت مادرزادی نیست بلکه مهارتی است که می شود با تمرین دائم آن را به دست آورد.
 • همۀ ما انسان هستیم و احساس خستگی میکنیم، استراحت به موقع در رسیدن به موفقیت ضروری است.
 • افزایش قدرت غلبه بر نفس در یکی از امور زندگی تان سبب افزایش آن در تمام امور زندگی تان می شود.

به قول محمد علی کِلی: «از تک تک دقایق تمرین متنفر بودم. اما با خودم گفتم ” جا نزن. الان رنج بکش و باقی عمرت را مثل یک قهرمان زندگی کن.» .

اراده ای قوی با مشاوره کنکور

معرفی کتاب

 1. برنامه ریزی به روش بولت ژورنال به نویسندگی رایدر کارول
 2. باشگاه پنج صبحی ها، نوشته ی رابین شارما

این بود بخش کوچکی از اطلاعاتی که در زمینه مشاوره کنکور داشتیم و در اختیار شما کنکوری های عزیز قرار دادیم، با آرزوی موفقیت برای همۀ کنکوری ها.

مشاوره خصوصی کنکور، یک مشاوره کنکور عالی

 اگر به موسسات مختلفی که در زمینه موفقیت تحصیلی و کنکور فعالیت دارند مراجعه کرده باشید؛ قطعاً با مشاوره های گروهی آشنایی دارید. این جلسات بدین نحو است که یک مشاور در وسط جمع نشسته و دانش آموزان در اطراف او قرار می گیرند.

 او شروع به صحبت هایی می کند که مخاطب این صحبت ها عام دانش آموزان هستند و هرگز چالش ها و مشکلات یک به یک و خصوصی دانش ‌آموزان شنیده نمی شود. معمولاً در این جلسات، درباره مشکلات عمومی، مثل این که چگونه از تکنیک ضربدر و منها استفاده کنیم تا زمان کمتری را صرف جستجوی سوالات حل  نشده کنیم و امثال آن صحبت می ‌شود.

 اما هرگز به مشکلات شخصی دانش آموزان توجهی نمی شود. ممکن است یک دانش آموز، بسیاری از تکنیک های کنکوری را بلد بوده و آن ها را هم به کار گیرد. اما به علت داشتن یک مشکل زمینه ای در جسم و یا روانش نمی تواند تمرکز کافی داشته باشد.

 بنابراین دانستن تکنیک های مختلفی مثل ضربدر و منها، کمک خاصی به او نمی کند.  دانش آموز سرگرم تکنیک ضربدر و منها شده؛ در حالی که مشکل او چیز دیگری است. امروزه به علت شرایط مختلف زندگی، مشکلات دانش آموزان چیزی فراتر از این هاست.

مشاوره حرفه ای

 یک مشاوره کنکور مناسب، چیزی فراتر از یک جلسه عمومی است .گاهی اوقات، دانش آموزان نیازی به بحث های تکراری این جلسات ندارند. بلکه به دو گوش شنوا برای شنیدن دغدغه‌ هایشان نیاز دارند.

 گاهی اوقات دانش آموز نیاز دارد که فارغ از بحث کنکور و نتیجه آن، صرفاً با یک مشاور امین گفت و گو کند. این چیزی است که هرگز در جلسات مشاوره عمومی به آن پرداخته نمی شود.

 چه بسیار اند دانش آموزانی که مشکل اصلی آن ها، در جایی خارج از فضای درس و مدرسه آن ها را اذیت می کند. شاید هرگز نخواهند و یا نتوانند که در رابطه با مشکل شان با یک بزرگتر از اعضای خانواده صحبت کنند.

 اما با وجود یک مشاوره خوب، به راحتی بتوانند همه حرف های دلشان را زده و درباره مسائل شان صحبت کنند. البته این مشاوره خوب، صرفاً در شنیدن مشکلات دانش آموزان خلاصه نمی شود. یک مشاوره خوب مشاوره ای است که پس از شنیدن و دانستن مشکلات دانش آموز، به حل و رفع آن ها بپردازد.

  البته حل مشکلات شخصی دانش آموزان نیازمند داشتن دانش، تخصص، مهارت و تجربه کافی است. این ها همه در مشاوره های خصوصی مجموعه درس جت در نظر گرفته شده و به آن پرداخته می شود.

 مشاوره خصوصی کنکور، تنها یکی از خدماتی است که موفقیت شما دانش آموزان را تضمین می کند. در این جلسات خصوصی، شما می‌توانید بدون هر گونه نگرانی از قضاوت شدن، درباره مشکلات تان صحبت کنید و راه حل های علمی و تجربه شده دریافت کنید.

 پیش از شما، هزاران هزار دانش‌آموز دیگر، با مشکلات مشابه در کنکور شرکت کرده و موفق شده اند بنابراین تصور نکنید که شما اولین نفری هستید که این مشکلات را تجربه می‌کند. پس به جای نگرانی، دل به مشاوره کنکور مناسب سپرده و خود را برای رسیدن به موفقیت آماده کنید.

مشاوره تلفنی کنکور امکانی برای همه

 اگر شما هم یکی از دانش آموزان شهرستانی هستید که فکر می کند امکانات کافی برای موفقیت را ندارد. پس حتما ادامه این متن را با جدیت مطالعه کنید.

 اگر به چند دهه پیش بازگردیم؛ برقراری ارتباط بین انسان های دو شهر مختلف، کاری سخت بود که همه خانواده ها از پس از تامین مخارج آن بر نمی آمدند. به عنوان مثال، همه مردم اینترنت پرسرعت و یا حتی در سال‌ های پیش از آن، به تلفن هم دسترسی نداشتند.

 بنابراین ارتباط گرفتن با افرادی از شهر های مختلف، کاری نشدنی و دور از انتظار بود. اما امروزه، شرایط کاملاً دگرگون شده است. ما می توانیم در گوشه اتاقمان در تهران نشسته و با دوستمان در آن طرف دنیا صحبت کنیم.

 تکنولوژی ما را از یک جهان با وسعت بسیار زیاد، به دهکده جهانی به اندازه یک گوشی موبایل دعوت کرده است. امروزه دیگر مانند گذشته نیست که بخواهیم عدم موفقیت مان را گردن شرایط زندگی مان بیندازیم.

 امکانات امروز و به خصوص ظهور تکنولوژی های نوین، همه مشکلات را از سر راه برداشته است. برای موفق شدن تنها کافیست عزم و اراده لازم را داشته باشید.

 مشاوره تلفنی کنکور، یکی از خدمات مشاوره کنکور مجموعه جت درس می باشد. ما آمده ‌ایم تا مفهومی به نام جبر جغرافیایی را بی معنی کنیم.

مشاوره تلفنی درس جت

 شما دانش آموز گرامی می توانید از هر کجای این کشور پهناور که باشید؛ از خدمات مشاوره کنکور بهره مند شوید. تنها کافی است که یک تلفن در اختیار داشته باشید. آنگاه، مشاورین ما کار مشاوره کنکور شما را از همان طریق پیش خواهند برد.

 بنابراین جای هیچ نگرانی وجود ندارد؛ چرا که مجموعه جت درس، به همه دغدغه های شما اندیشیده و با داشتن یک تیم تخصصی از کارشناسان مختلف، برای حل هر یک از آن ها روش و راه به خصوصی را طراحی کرده است.

 رسیدن به موفقیت در کنکور، با داشتن یک مشاوره کنکور مناسب، امری دست یافتنی نه؛ که به امری قطعی و مسلم تبدیل شده است. بنابراین بدون نگرانی، تنها کافی است تلفن خود را برداشته و با ما تماس بگیرید.

 کارشناسان ما اینجا هستند تا به شما این اطمینان را بدهند که شما هم می توانید با داشتن یک مشاوره کنکور خوب، به هر آن چه که در نظر دارید برسید. فارغ از این که کجا زندگی کرده و چقدر به امکانات روز دسترسی دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا